Tyylikäs ja toimiva ratsastustakki, jossa on korkea pehmustettu kaulus, joka pitää sinut lämpimänä. Se on valmistettu ainutlaatuisesta kierrätysmateriaalista, joka on joustavaa ja mukavaa. Täydellinen käytettäväksi ratsastettaessa, tallissa tai kilpailuissa. Takana oleva halkio antaa sinulle erittäin ylellisen ja kauniin siluetin. Takki on vahvistettu kyynärpäästä ja siinä on käytännölliset vetoketjutaskut. Korkea, pehmustettu kaulus Tukeva ja joustava materiaali Vetoketju edessä Taskut, joissa vetoketjut sivuilla Vahvistettu kyynärpäissä Halkiot takana
Tuoteryhmät
-
Hevoselle
add remove
-
Ratsastajalle
add remove
- Lapselle add remove
- Loimet add remove
- Rehut add remove
- Lisäravinteet add remove
- Tallitarvikkeet add remove
- Satulat add remove
- Ravivarusteet add remove
- Lahjakortit
-
Kampanjat
add remove
- Kampanjat add remove
Kingsland Classic Fleece ilman huppua unisex malli
Viite: KLC-SF-452
Kingsland Classic fleecetakki pystykauluksella. Unisex tyyliin joustavat hihansuut ja sävy sävyyn värillinen kangas kyynärpäissä sekä edessä taskut.

Kingsland Classic fleecetakki pystykauluksella. Unisex tyyliin joustavat hihansuut ja sävy sävyyn värillinen kangas kyynärpäissä sekä edessä taskut.
8 muuta tuotetta samassa kategoriassa:
Armyvihreän värinen paksu parkatakki jossa kaksisuuntainen vetoketju edessä. Irrotettava huppu vetoketjulla.takki joka on todella lämmin kylminä päivina sekä on samalla täysin vedenpitävä. 5000 mm vedenkestävä ja 5000 mm hengittävä.
2-suuntainen vetoketju edessä ja logopainatus rinnassa.
Sisätasku ja hihansuissa resori.
Täysin heijastava parka jossa hengitäävä fleece vuori.
Naisten hybriditakki sekä softshell- että pehmustetuilla paneeleilla. Näiden kankaiden yhdistäminen tekee takista urheilullisen ja sopii monenlaisiin sääolosuhteisiin. Takissa on naiselliset ompelulinjat ja istuvuus. Kaksisuuntainen vetoketju edessä kiiltävä metallinen vetoketjun vetäjä naiselliselle kosketukselle. Huppu on eristetty mukavuuden vuoksi ja se voidaan helposti napsauttaa napsautuspainikkeilla.
Ihana uutuus Kingslandilta, Sivuilla joustavat palat jotka takavaat takin mukavuuden sekä ratsastuksessa että vapaa-ajalla.
Unisex kokoja joten 3XS vastaa kokoa 34 jne...
Kingsland Mack Unisex toppatakki on muhkean lämmin.
Takki on vettähylkivä ja siinä on irroitettava huppu.
Vetoketjutaskut.
Unisex mitoitus.
Väri tummansininen
Lämmin takki jossa heijastava yläosa, muuten takki on musta.
Muotoillut kyynärpäät takaavat hyvän liikkuvuuden.
Tyylikäs tummansininen takki täynnä yksityiskohtia. Veden pitävä ja hengittävä.