• Uusi
Kingsland Audrey Ladies Half Zip Knit – ylellinen neule naisille
Kingsland Audrey Ladies Half Zip Knit – ylellinen neule naisille
Kingsland Audrey Ladies Half Zip Knit – ylellinen neule naisille
Kingsland Audrey Ladies Half Zip Knit – ylellinen neule naisille

Kingsland Audrey Ladies Half Zip Knit – ylellinen neule naisille

Viimeiset tuotteet varastossa
149,00 €
Sisältää alv:n

Kingsland KLAudrey Ladies Half Zip Knit on tyylikäs ja ylellisen tuntuinen naisten neule, joka yhdistää pehmeän lämmön, mukavuuden ja klassisen ratsastushenkisen tyylin. Tämä kaunis half zip -neule sopii täydellisesti tallille, vapaa-ajalle ja viileisiin syys- ja talvipäiviin.

Koko

 

Laadukas villa- ja alpakkasekoite tekee neuleesta miellyttävän pehmeän ja lämpimän. Klassinen kalanruotomainen neulos tuo neuleeseen eleganttia ilmettä, joka toimii yhtä hyvin ratsastushousujen kuin farkkujen kanssa.

Korkea kaulus ja käytännöllinen puolipitkä vetoketju mahdollistavat kaula-aukon säätämisen sään ja oman mieltymyksen mukaan. Ribbineulotut hihansuut ja vyötärö viimeistelevät naisellisen ja huolitellun istuvuuden.

Miksi valita Kingsland KLAudrey?

  • Pehmeä ja lämmin villa–alpakkasekoite
  • Tyylikäs klassinen kalanruotoneulos
  • Käytännöllinen half zip -vetoketju
  • Korkea kaulus suojaa viileältä
  • Naisellinen ja imarteleva istuvuus
  • Ribbineulotut hihansuut ja vyötärö
  • Sopii ratsastukseen, tallille ja vapaa-ajalle
  • Ajaton Kingsland-tyyli

KLAudrey on täydellinen valinta, kun haluat laadukkaan ja tyylikkään neuleen, joka tuntuu ihanalta päällä ja näyttää huolitellulta niin tallilla kuin kaupungillakin.

 47 % polyamidia, 35 % villaa, 15 % alpakkaa ja 3 % elastaania.

31448
2 Tuotteet
No reviews
Kommentit (0)
Tällä hetkellä ei ole asiakkaiden arvosteluja.

4 muuta tuotetta samassa kategoriassa:

Käytämme sivuillamme evästeitä. Evästeet tekevät sivustomme käyttämisestä helppoa, nopeaa ja käyttäjäystävällistä.